Eksperci z Indii na piątej edycji ManageEngine Forum

W dniach 19-20 września br. w Poznaniu odbędzie się piąta edycja ManageEngine Forum. Organizatorem jest MWT Solutions. Specjalnie z Indii przyjadą do Poznania eksperci z firmy ManageEngine.

Uczestnicy forum będą mówili m.in. o tym, jaki jest związek między agile (miękkimi metodykami zarządzania), interfejsami i rozwiązaniami lean tools (rozwiązaniami związanymi z metodyką zarządzania lean management). Zdaniem organizatorów konferencji, lean tools i podejście agile zapewniają optymalne wykorzystanie zasobów w budowie skutecznego wsparcia IT. Dzięki dobrze zaprojektowanemu interfejsowi, właściwym procedurom i podejściu agile można bowiem uzyskać wartość biznesową rozumianą jako korzyść we właściwym czasie. Jej beneficjentem jest nie tylko departament IT, ale również użytkownik.

Co najlepiej sprawdzi się w budowie skutecznego wsparcia IT? Lean Tools i podejście agile. "To nie tylko modne słowa. To przede wszystkim poparty bogatym doświadczeniem pragmatyczny sposób wdrażania i używania narzędzi wsparcia IT. Jeśli synergia lean i agile może być częścią DNA firmy programistycznej, to tak jest w przypadku MWT Solutions i ManageEngine" - odpowiadają organizatorzy konferencji.

Zobacz również:

  • Praktycy o zarządzaniu w IT – zapraszamy na konferencję ManageEngine Forum 2022
  • Zoom szuka szans na dalszy rozwój. Chce zainteresować klientów korporacyjnych

"Musisz upraszczać, żeby rozwiązywać złożone problemy. Odpowiedzią jest dobry interfejs, odpowiednie narzędzia i podejście agile. Jeśli nie zapomnisz jeszcze o poprawnie zdefiniowanych procedurach i procesach oraz dobrze rozłożonym w czasie działaniu, skrócisz czas reakcji na zgłoszenie. Zyska użytkownik, departament IT, cała organizacja" - przekonują.

Piąta edycja ManageEngine Forum odbędzie się w Poznaniu w dniach 19-20 września 2012 r. Szczegółowe informacje o konferencji można znaleźć na stronie ManageEngine Forum.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200