Easy Net + Inteligo

W serwisach Empk.com, GaleriaCentrum.com, Smyk.com oraz Aukcja.com, wprowadzone zostaną rozwiązania umożliwiające klientom wygodne regulowanie płatności za pomocą poczty elektronicznej i systemu mikropłatności.

Klienci serwisów internetowych prowadzonych przez Easy Net, będą mogli regulować płatności za pomocą usług oferowanych przez bank Inteligo. Firmy podpisały już list intencyjny w tej sprawie, natomiast w ciągu miesiąca ma zostać podpisana końcowa umowa. Rozwiązania płatnicze oferowane przez Inteligo zostaną wdrożone w sklepach Empk.com, GaleriaCentrum.com, Smyk.com oraz serwisie aukcyjnym Aukcja.com. Umowa z Inteligo umożliwi Easy Net wprowadzenie wygodnych formy płatności, również dla klientów, którzy nie posiadają kart kredytowych.

W ramach nowych usług klienci będą mogli regulować płatności za pomocą przelewów wysyłanych pocztą elektroniczną czy korzystać z systemu mikropłatności. Obie firmy zamierzają również prowadzić wspólne działania promocyjne i marketingowe.

Zobacz również:

  • Apple uruchomiło program naprawy smartfonów przez klientów
  • Przeglądarka Edge wspiera dodatkowy mechanizm bezpieczeństwa
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200