EMC będzie zarządzać zmianami

EMC kupił firmę Voyence - twórcę oprogramowania, które umożliwia administratorom śledzenie zmian w ich środowisku sieciowym i modułach bezpieczeństwa oraz rozwiązywanie problemów, które w związku z tymi zmianami mogą pojawić się.

Voyence jest twórcą oprogramowania VoyenceControl, które zarządza zmianami w sieci i konfiguracjami na urządzeniach od wielu dostawców. Oprogramowanie to pozwala też na kontrolę dostępu do paneli konfiguracyjnych urządzeń sieciowych. 78-osobowy zespół Voyence będzie wchłonięty przez jednostkę EMC Resource Management Software. Transakcja jest już zakończona, a EMC nie ujawnia jej warunków finansowych.

EMC będzie sprzedawać VoyenceControl jako oddzielny produkt przez najbliższy czas, ale akwizycja daje także możliwość zintegrowania go wewnątrz oprogramowania EMC. Oprogramowanie Voyence współpracuje już z platformą do zarządzania siecią EMC Smarts poprzez specjalne adaptery i to najprawdopodobniej do tego oprogramowania w przyszłości zostanie włączone.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200