ELO - Klucz do Cyfrowej Transformacji. Zapraszamy na bezpłatny Kongres ELO 2018

ELO Digital Office rozwija i sprzedaje wysokiej jakości oprogramowanie do zarządzania dokumentami, archiwizacji cyfrowej i obiegiem dokumentów. ELO obejmuje całe spektrum zarządzania treścią w przedsiębiorstwach (Enterprise-Content-Management (ECM).

Podczas Kongresu ELO ECM zostaną przedstawione wdrożenia u klientów, które zostały realizowane poprzez Business Partnerów ELO. Podczas prezentacji wdrożeń przedstawimy możliwości ELO i dopasowanie do konkretnych wymogów danego przedsiębiorstwa. Rejestracja jest dostępna na oficjalnej stronie wydarzenia.

Firma ELO Digital Office została wyodrębniona w 1998 roku z grupy Louis Leitz jako samodzielny podmiot z siedzibą w Stuttgarcie i stała się międzynarodowym przedsiębiorstwem posiadającym swoje oddziały w Europie, Ameryce Południowej, Azji i Australii. Gęsta sieć partnerów systemowych opiekuje się ponad 1.000.000 aktywnych użytkowników ELO na świecie.

ELO ECM Suite - modułowo skonstruowane ELOprofessional dla firm średniej wielkości oraz ELOenterprise niezależny od platformy system high end dla dużych firm i koncernów - to kompleksowe oprogramowanie oferujące całościowe rozwiązania w zakresie Enterprise Content Management. Dopełnieniem tej oferty jest aplikacja ELO DMS Desktop, która umożliwia zintegrowaną pracę z funkcjonalnościami ELO w ramach standardowych aplikacji Microsoft Office (Outlook, Word, PowerPoint, Excel). ELO w postaci ELOxc for Microsoft EWS oferuje wydajny system do zarządzania wiadomościami e-mail, który pozwoli odciążyć Państwa serwer Microsoft Exchange. ELO ECM Suite wspiera Państwa przy spełnieniu ustawowych wymogów dotyczące archiwizacji oraz RODO. Systemy są w pełni kompatybilne ze sobą a wymiana danych i upgrade są możliwe w każdej chwili.

Produkty ELO®, ze względu na swoją elastyczność i wysoką wydajność, są używane w przedsiębiorstwach wszystkich branż i wielkości. Renomowani klienci na świecie jak np. EnBW, Lufthansa, Bilfinger, Miasto Zurych (Szwajcaria) oraz w Polsce między innymi: Provident S.A., Global Cosmed SA, Marvipol SA, Centrum Nauki Kopernik, Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o., Eurobank SA, Sitech sp. z o.o. (Grupa Volkswagen), Robert Bosch Sp. z o.o., Schindler Polska Sp. z o.o. a także różne władze lokalne i państwowe stawiają na wysoką jakość innowacyjnych produktów ELO.