ECI Telecom otwiera polski oddział

Izraelski koncern telekomunikacyjny oficjalnie ogłosił powołanie spółki ECI Telekom Polska. Będzie ona pełnić rolę przedstawicielstwa koncernu na region Europy Środkowo-Wschodniej.

Otwarcie oddziału w Warszawie jest także częścią strategii umacniania obecności ECI na szybko rozwijających się rynkach. Joop van Aard, dyrektor ECI na region EMEA, podkreśla, że polski rynek telekomunikacyjny rozwija się w tempie 12% rocznie. "Polska jest jednym z najlepiej rozwijających się rynków w Europie. Stopniowo wprowadzane są na rynek usługi cyfrowe, jak i coraz nowocześniejsze usługi telekomunikacyjne" - mówi Joop van Aard. "Z takimi impulsami dla gospodarki jak organizacja mistrzostw Euro 2012, wierzymy, że inwestycje w infrastrukturę sieciową w Polsce będą się znacząco zwiększały" - dodaje.

ECI Telecom posiada w swojej ofercie m.in. rozwiązania dla operatorów sieci telewizcji kablowych, dostawców usług telekomunikacyjnych. Z urządzeń ECI korzystają obecnie m.in. France Telecom, Vodafone, Verizon i AT&T. Ze sprzętu telekomunikacyjnego tej firmy korzysta również firma ATM, operator sieci telekomunikacyjnej ATMAN.


TOP 200