EA z nową marką EA SPORTS Freestyle

Firma Electronic Arts poinformowała o wprowadzeniu nowej marki - EA SPORTS Freestyle. Wiadomo już, że wszystkie gry sygnowane nowym, pomarańczowym logo, będą cechować się bardzo łatwym sterowaniem.

EA z nową marką EA SPORTS Freestyle
EA SPORTS Freestyle skierowana jest głównie do entuzjastów gier sportowych. Wiadomo też, że wszystkie produkcje z tej grupy będą wyjątkowo intuicyjne w obsłudze, a zatem przeznaczone dla bardzo szerokiej grupy odbiorców.

Peter Moore, prezes EA SPORTS stwierdził: "Powstanie EA SPORTS Freestyle stanowi kamień milowy w rozwoju marki EA SPORTS. Produkcje spod znaku EA SPORTS Freestyle mają stanowić znakomite uzupełnienie naszego katalogu gier, wychodząc zarazem naprzeciw oczekiwaniom wszystkich osób zainteresowanych zabawą w łatwej i przystępnej formie".

Choć powyższe oświadczenie nie należy do zbyt sensacyjnych, to wyraźnie wskazuje na to, że "elektronicy" są poważnie zainteresowani nową marką. Wiadomo już, że plan na najbliższe 12 miesięcy zakłada wprowadzenie do sprzedaży trzech nowych gier, z których pierwszą będzie FaceBreaker. Tytuł pojawi się w sklepach we wrześniu 2008 i będzie dostępny wyłącznie na konsolach Xbox 360, PLAYSTATION 3 oraz Wii.

Więcej informacji na temat marki EA SPORTS Freestyle oraz FaceBreaker znajduje się pod adresem www.ea.pl.


TOP 200