E-Buy wdrożony w HP

Firma Altkom wdrożyła w kolejnych oddziałach HP system E-Buy, implementujący procesy obsługi zakupów, stworzony przez zespół Altkomu oparty na systemie zarządzania procesami biznesowymi firmy HP.

Firma Altkom wdrożyła w kolejnych oddziałach HP system E-Buy, implementujący procesy obsługi zakupów, stworzony przez zespół Altkomu oparty na systemie zarządzania procesami biznesowymi firmy HP.

Rozwiązanie E-Buy wdrożono w oddziałach HP w Polsce, na Węgrzech, w Grecji i w Turcji. W HP Polska E-Buy wspomaga kontrolowanie i dokonywanie wszystkich zakupów od zewnętrznych dostawców - od oprogramowania po aparaty telefoniczne. Proces zamówień w systemie E-Buy obsługuje wszystkie etapy realizacji - poczynając od złożenia zamówienia, przez akceptację, po rejestrację faktur i kontrolę zgodności z zamówieniem (elektroniczna archiwizacja dokumentów źródłowych). System ma wbudowane narzędzia ułatwiające użytkownikowi wybór towarów i dostawców.

Zobacz również:

  • Windows 11 - czy warto już zaktualizować firmowe komputery?
  • Microsoft Office 365 - lista wersji, najważniejsze zmiany dla biznesu

System E-Buy powstał na zlecenie HP Polska przy jego technicznym wsparciu na etapie projektowania, z wykorzystaniem HP Process Manager - zaawansowanego systemu zarządzania procesami biznesowymi rozumianymi jako: procesy sterowania przepływem danych pomiędzy aplikacjami czy procesy pracy grupowej WorkFlow. Jest to platforma do tworzenia, definiowania, zarządzania procesami, oparta na standardach XML, Java, HTML. Umożliwia tworzenie specjalizowanych aplikacji przeznaczonych dla wybranych sektorów, takich jak: telekomunikacja (narzędzia do tworzenia nowych usług w ramach architektury Integrated Service Management), ubezpieczenia (zarządzanie pracą agentów ubezpieczeniowych) czy przemysł (zarządzanie procesami zamówień).

Altkom tworzy również inne produkty oparte na systemie HP Process Manager. Są to m.in. implementacje procesów do rejestracji umów prawnych w firmach, zamawiania wizytówek, system rejestracji urlopów itp.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200