Dźwiękowy Herkules

Hercules, producent kart dźwiękowych i kart graficznych z procesorami Kyro, zaprezentował w Hanowerze zaawansowaną kartę muzyczną Gamesurround Fortissimo II Digital Edition, która będzie oferowana w atrakcyjnej cenie. Nieoficjalnie wiadomo również, że firma po zaprzestaniu współpracy z firmą Action, jest bliska podjęcia umowy z dwoma innymi polskimi dystrybutorami.

Hercules, producent kart dźwiękowych i znanych kart graficznych z procesorami Kyro, zaprezentował w Hanowerze zaawansowaną kartę muzyczną Gamesurround Fortissimo II Digital Edition, która będzie oferowana w atrakcyjnej cenie.

Do karty można podłączyć zestawy głośnikowe 2.1, 4.1 oraz zestawy 5.1, korzystające z transmisji cyfrowej (złącze SPDIF). Podstawą produktu jest procesor Cirrus Logic SoundFusion CS4624 Game Fortissimo. Sześciokanałowy dźwięk DD 5.1 można uzyskać poprzez dekodowanie sprzętowe przy użyciu dołączonego do zestawu oprogramowania PowerDVD 4.0. Istotnym dodatkiem jest wejście i wyjście cyfrowe w formacie optycznym. Pomocne może się również okazać gniazdo słuchawkowe, zainstalowano niezależnie od wejść na kolumny.

Zobacz również:

Karta jest zgodna z następującymi standardami tworzenia dźwięku przestrzennego: Sensaura, A3D, EAX 1.0 i 2.0, MacroFX, MultiDrive, ZoomFX oraz EnvironmentFX. Charakter brzmienia można dostosować do własnych potrzeb, korzystając z 10-pozycyjnego equalizera. Z kartą jest dołączane oprogramowanie Storm Hercules SE – wirtualne studio muzyczne, pozwalające na edycję wszelkiego rodzaju materiału muzycznego.

Cena karty wynosi ok. 50 USD. Produkt pojawi się w sklepach jeszcze w marcu.

Najprawdopodobniej produkty Hercules znajdą się w dystrybucji i ABC Data.


TOP 200