Dźwiękowy Hercules

Veracomp wprowadzi do oferty dwa nowe zestawy głośnikowe firmy Hercules z najnowszej serii XPS Black. Oba komplety - dwukanałowy XPS 2.101 Black oraz 6-kanałowy XPS 5.101 wyróżniają się nowoczesnym i stylowym wyglądem. Wyposażone zostały w oryginalny pilot zdalnego sterowania działający na podczerwień.

Zestaw kolumn Hercules XPS 2.101

Zestaw kolumn Hercules XPS 2.101

Hercules XPS 2.101 Black składa się z dwóch głośników satelitarnych oraz jednego niskotonowego (subwoofer). Do zestawu dołączony jest pilot zdalnego sterowania umożliwiający ustawianie podstawowych parametrów dźwięku.

Głośniki satelitarne mają bardzo ciekawy, owalny kształt i umocowane są na okrągłej, metalowej podstawie. Przystosowane zostały do umieszczenia na biurku, półce, a także do montażu na ścianie. Każdy z głośników oferuje moc 12,5 W (RMS), a jego pasmo to 150-20 000 Hz. Przetworniki wyposażone zostały w magnetyczny ekran chroniący monitor przed działaniem pola magnetycznego głośników.

Subwoofer zamknięty został w drewnianej obudowie. Oferuje moc 35 W (RMS) i odtwarza dźwięki w częstotliwości od 30 do 150 Hz. Membrana głośnika chroniona jest przez metalową siatkę. Odtwarzanie basów wzmocnione zostało dzięki dużemu otworowi bass-reflex, umieszczonemu w bocznej ścianie obudowy.

Dołączony do zestawu pilot ma kształt owalnej konsoli. Pełni on następujące funkcje:

-stereofonicznego wejścia słuchawkowego

-dodatkowego wejścia stereofonicznego pozwalającego na podłączenie przenośnego odbiornika audio, bez konieczności odłączania stałego źródła dźwięku

-zdalnego sterowania: pozwala na sterowanie poziomem głośności, basów oraz wysokich tonów. Zawiera również opcję wyciszania oraz włącznik i wyłącznik.

Zestaw XPS 2.101 Black będzie dostępny w ofercie od początku listopada. Objęty jest 24 miesięczną gwarancją. Sugerowana cena detaliczna zestawu wynosi ok. 400 zł.

XPS 5.101, który pojawi się na rynku na początku grudnia tego roku.


TOP 200