Dzieło "myszkowej" sztuki użytkowej

Logitech zaprezentował mysz komputerową o niezwykle oryginalnej stylistyce. Sterownik MouseMan Traveler przeznaczony jest dla użytkowników komputerów przenośnych.

Logitech zaprezentował mysz komputerową o niezwykle oryginalnej stylistyce. Sterownik MouseMan Traveler przeznaczony jest dla użytkowników komputerów przenośnych.

Mysz MouseMan Traveler może być używana zarówno przez osoby prawo jak i lewo ręczne. Nowoczesny wygląd myszy został osiągnięty dzięki zastosowaniu czystego aluminium jako tworzywa do wykończenia zewnętrznego. Aluminium zdaniem producenta zapewnia myszy odporność w trakcie podróży, zmniejsza jej wagę oraz nadaje urządzeniu niepowtarzalny wygląd. Standardową kulkę zastąpiono sensorem optycznym o rozdzielczości 800 dpi. Produkt został wyposażony w rolkę do przewijania.

Mysz łączy się z komputerem za pomocą interfejsu USB, a przewód jest odporny na zwijanie, skręcanie oraz zgniatanie (powraca do pierwotnej formy).

Wraz z myszką Logitech MouseMan Traveler dostarczane jest oprogramowanie MouseWare. Aplikacja ta jest połączeniem programu zarządzającego funkcjami myszy oraz sterowników. MouseWare automatycznie instaluje się w systemie Windows 95 /98 / ME / 2000 / XP oraz najnowszymi systemami MacOS.

Logitech MouseMan Traveler dostarczany jest w opakowaniu, które zawiera:

-mysz

-skórzane etui

-1 metrowy przedłużacz USB

-przejściówkę USB – PS/2

-oprogramowanie oraz instrukcję obsługi

Gwarancja producenta wynosi 5 lat.

Mysz będzie dostępna od pierwszej połowy listopada w sugerowanej cenie detalicznej 198 zł.

Więcej informacji:

Logitech Polska

Ul. Goszczyńskiego 9/1

02-610 Warszawa

tel. +48 (22) 844 82 78

tel / fax. +48 (22) 844 81 69

http://www.logitech.com

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200