Dzięki tej ofercie przetwarzanie danych w chmurze będzie bezpieczniejsze

Arrow Electronics (globalny dystrybutor rozwiązań IT) ogłosił rozszerzenie samoobsługowej platformy chmurowej ArrowSphere, wzbogacając ją o rozwiązania Adaptive Cloud Security opracowane przez firmę Fortinet.

Cloud

Są to rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo użytkownikom korzystającym z chmury. Rozwiązania Adaptive Cloud Security adresowane są do dostawców mających w ofercie zarządzane usługi bezpieczeństwa (z ang. MSSP; Managed Security Service Provider).

Wszystkie nowe rozwiązania będą oferowane w ramach ArrowSphere (platforma do zarządzania sprzedażą usług chmurowych) w całym regionie EMEA (Europe, Middle East and Africa), w modelu pay-as-you-go (model opłat oparty na faktycznym użyciu oferowanych usług). Zapewniają one ochronę danych przedsiębiorstwa, infrastruktury i użytkowników niezależnie od tego, kto, gdzie, kiedy i w jaki sposób uzyskuje się dostęp do zasobów IT.

Zobacz również:

  • Jak dostosować się do nowej rzeczywistości technologicznej. Podcasty Computerworld TOP200
  • Apple wprowadza na rynek iOS 15.6.1 z ważnymi poprawkami

Komentując do doniesienie Alexis Brabant (wiceprezes ds. sprzedaży w Arrow Enterprise Computing Solutions w regionie EMEA) mówi, „ArrowSphere został zaprojektowany tak, aby uprościć relacje między dostawcami usług w chmurze, partnerami handlowymi i użytkownikami końcowymi oraz zaoferowanie klientom obszernego katalogu usług chmurowych zarządzanych kompleksowo z jednego miejsca.”

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200