Dyrektor marketingu Novella odchodzi do innej firmy

Steve Adams, wiceprezes Novella odpowiedzialny za światowy marketing firmy, odchodzi do innej spółki, gdzie obejmie stanowisko prezesa i dyrektora wykonawczego. Nazwy firmy, do której przechodzi S. Ad...

Steve Adams, wiceprezes Novella odpowiedzialny za światowy marketing firmy, odchodzi do innej spółki, gdzie obejmie stanowisko prezesa i dyrektora wykonawczego. Nazwy firmy, do której przechodzi S. Adams, nie ujawniono. Wiadomo tylko, że jest to jedna z firm zajmujących się oprogramowaniem.

Odchodzący dyrektor pomagał Novellowi przy tworzeniu marketingowego programu oneNet i strategii Net Services. Firma zapowiedziała już, że jeszcze w tym tygodniu przedstawi szczegóły dotyczące restrukturyzacji działu marketingu.

Zobacz również:

  • Po pandemii liderzy firm stawiają na odporność ich biznesów

Ponadto Novell poinformował, że odchodzi również Sheri Anderson, wiceprezes firmy i dyrektor zarządzający Novell Customer Services. Obowiązki te ma przejąć Michael Lyons, wiceprezes odpowiedzialny za wsparcie techniczne i wieloletni pracownik Novella.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200