Dyrektor ds. technologicznych Nortel Networks zrezygnował

Bill Hawe, dyrektor ds. technologicznych Nortel Networks, zrezygnował z zajmowanego stanowiska. Zastąpi go Jules Meunier, członek wyższego kierownictwa firmy, związany z nią od 22. lat, odpowiedzialny...

Bill Hawe, dyrektor ds. technologicznych Nortel Networks, zrezygnował z zajmowanego stanowiska. Zastąpi go Jules Meunier, członek wyższego kierownictwa firmy, związany z nią od 22. lat, odpowiedzialny dotychczas za dział sieciowy Nortela. Powodów rezygnacji B. Hawe nie ujawniono.

Odchodzący dyrektor trafił do Nortela w sierpniu 1998, gdy ten kanadyjski potentat sieciowy połączył się z Bay Neetworks. W tej drugiej firmie B. Hawe był wiceprezesem odpowiedzialnym za strategię rozwiązań architektury sieciowej i nadzorował rozwijanie technologii. Wcześniej pracował także w Digital Equipment, gdzie był dyrektorem ds. technologicznych.

Zobacz również:

  • Po pandemii liderzy firm stawiają na odporność ich biznesów

Informacja o rezygnacji dyrektora ds. technologicznych Nortela została ujawniona po tym, jak 15 lutego br. firma ostrzegła inwestorów o spodziewanych gorszych wynikach w I kw. nowego roku finansowego. Tymczasem B. Hawe złożył rezygnację już 12 lutego.

***

Potentaci rynku technologicznego odnotowują gorsze wyniki, zapowiadają zwolnienia

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200