Dwa nowe mini pecety od firmy Zotac

Kto twierdzi, że komputer osobisty musi być zamknięty w dużej, brzydkiej skrzynce, ten powinien spojrzeć na dwa nowe modele mini pecetów od firmy Zotac. Taki sprzęt może być ozdobą każdego biurka.

Zaprezentowane nowości nie są w stanie walczyć z komputerem Big O, jeśli chodzi o możliwości oraz moc obliczeniową. Na pewno jednak wyglądają świetnie i wystarczą do codzinnej pracy, przeglądania stron internetowych czy odbierania poczty elektronicznej.

Dwa nowe modele pecetów od firmy Zotac to HD-ID33 i HD-ID34. W ich obudowach znajdziemy procesor Intel Atom D525 (1,8GHz), 2GB pamięci RAM DDR2 oraz chipset NVIDIA Ion. Do tego dochodzą jeszcze czytnik kart pamięci, wyjście HDMI, porty USB 2.0 i 3.0 oraz napęd Blu-ray. Urządzenia różni możliwość doboru dysku twardego. W modelu ID34 znajdziemy jeden zamontowany na stałe o pojemności 250GB. W ID33 użytkownik sam może zainstalować dowolny dysk 2,5".

W przypadku nowego sprzętu firmy Zotac w oczy najbardziej rzuca się jednak wygląd. Maszyny zamknięto w niewielkich, srebrnych obudowach, które mogą zainteresować osoby znudzone "zwyklymi" pecetami. Niestety producent ID33 i ID34 nie podał jeszcze ich ceny. Więcej informacji na temat obu komputerów znaleźć można na oficjalnej stronie itnernetowej firmy Zotac.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200