Drukarka terenowa z modułem Wi-Fi

Na polski rynek trafia rodzina przenośnych drukarek firmy Extech, przystosowanych do pracy w terenie i w trudnych warunkach. Urządzenia, zasilane bateriami litowo-jonowymi, obsługują najpopularniejsze interfejsy komunikacji bezprzewodowej - wybór najodpowiedniejszego zależy od użytkownika.

Drukarka terenowa z modułem Wi-Fi

Extech S4500THS

Drukarki Extech S2500THS i S4500THS mogą bezprzewodowo łączyć się z innymi urządzeniami mobilnymi, takimi jak laptopy, tablety i PDA. Drukarki oferują także łącze szeregowe, czytniki kart magnetycznych i kart Smart Card.

Model S2500THS dysponuje wbudowanym modułem IrDA, można go też dodatkowo wyposażyć w moduł Bluetooth i czytnik kart magnetycznych. S4500THS także sprzedawana będzie z wbudowanym modułem komunikacji na podczerwień oraz opcjonalnymi Bluetooth i Wi-Fi. Model ten dysponuje ponadto wbudowaną pamięcią flash, co pozwala drukować nie tylko tekst, ale i elementy graficzne.

Zobacz również:

  • Drukarka laserowa kolorowa - co kupić i dlaczego?

Drukarki zostały wyposażone w gumowe elementy zabezpieczające przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz niesprzyjającymi warunkami pogodowymi.

Ceny modeli drukarek Extech:

- S2500THS - od 595 USD netto (w zależności od wybranej opcji)

- S4500THS - od 895 USD netto

Więcej informacji: Passus

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200