Drugie wersje beta systemów iOS 13.3.1 i iPadOS 13.3.1 gotowe do pobrania

Apple udostępnił wczoraj użytkownikom swoich urządzeń kolejne (drugie już z rzędu) deweloperskie wersje beta systemów operacyjnych iOS 13.3.1 i iPadOS 13.3.1. Pierwsze wersje beta tych systemów pojawiły się na serwerach firmy Apple w połowie grudnia zeszłego roku.

Jak nietrudno się domyśleć, zawierają one szereg poprawek, które usprawniających ich pracę oraz likwidują pewne podatności. Apple nie opublikował jeszcze żadnego dokumenty wyjaśniającego szczegółowo, jakie nowości zostały wprowadzone do nowych wersji obu systemów. Również w mediach społecznościowych jest o tym cicho. Jest na to prostu jeszcze za wcześnie.

Wiadomo jednak iż jedna z poprawek została wprowadzona do aplikacji Screen Time (system iOS) i pozwala rodzicom tak skonfigurować smartfon, aby dziecko nie mogło oddzwaniać na numery niewiadomego pochodzenia.

Zobacz również:

Aby zainstalować na swoim urządzenia nowy system iOS 13.3.1 lub iPadOS 13.3.1 należy się zarejestrować w programie Apple Developer, co można zrobić wchodząc na tę witrynę.


TOP 200