Drugie forum BMC Software

Cykl imprez BMC Software Forum, odbywających się w tym roku w 37 miastach świata, zawitał również do warszawskiego hotelu Westin.

Impreza, adresowana do menedżerów i specjalistów IT, była dla jej gości okazją do zapoznania się z nową strategią informatyki na usługach biznesu promowaną przez BMC oraz do lepszego zorientowania się oferowanych przez firmę nowych produktach.

Całodniowe forum obejmowało szereg prezentacji i wykładów, prowadzonych przez specjalistów firmy oraz ekspertów doświadczonych we wdrażaniu korporacyjnych rozwiązań IT w polskich warunkach. Uzupełniono je o wnioski i doświadczenia polskich partnerów, głównie wyłącznego dystrybutora BMC na polskim rynku - firmy CompFort Meridan.

Zobacz również:

Prezentacje, podzielone na trzy grupy tematyczne, dotyczyły zarządzania biznesowymi narzędziami informatycznymi, bazami danych i aplikacjami oraz bezpieczeństwem.

Gośćmi specjalnymi forum byli: znany dziennikarz i publicysta Edwin Bendyk, autor ksiażki „Zatruta studnia”, który wygłosił wykład pt. „Anty-Matrix - Technologie wolności, technologie rozwoju”, analityk rynku IT Andrzej Dyżewski opowiadający o efektywności ekonomicznej inwestycji informatycznych w Polsce oraz Romuald Kłosiński – ekspert bankowości, który przedstawił zagadnienia zarządzania IT z perspektywy managera biznesowego banku.

Przedstawiane w czasie forum wykłady można znaleźć na stronach:

http://www.bmc.com/poland/forum oraz http://www.compfort.pl