Doxis4 - pierwsze na świecie narzędzie ECM z certyfikatem SAP S/4HANA

SER Group jest twórcą pierwszego na świecie narzędzia ECM (zarządzanie treścią w przedsiębiorstwie), które posiada certyfikat SAP S/4HANA potwierdzający zgodność z interfejsami ArchiveLink i ILM.

Chodzi o oprogramowanie Doxis4, które może w swoim archiwum bezpiecznie przechowywać dokumenty i dane SAP. Dlatego użytkownicy Doxis4 po przejściu na system SAP S/4HANA, mogą nadal bez obaw używać dotychczasowych rozwiązań do zarządzania archiwami.

Interfejsy oprogramowania Doxis4 iECM po raz kolejny pozytywnie przeszły wymagające testy SAP S/4HANA i SAP NetWeaver. Korzystając z certyfikowanych interfejsów Doxis4 HTTPContentServer (HCS) do archiwizowania za pomocą AchiveLink oraz Doxis4 WebDAV Connector do systemu ILM (Information Lifecycle Management), klienci SER mogą bezpiecznie przechowywać dokumenty i dane SAP (np. wykazy, zamówienia czy faktury) w sposób umożliwiający ich sprawdzenie i weryfikację.

Zobacz również:

  • Cisco opuści rynek rosyjski
  • Wirusy na Androida - popularne i niebezpieczne zagrożenia

Mogą także zarządzać okresem przechowywania dokumentów i dzięki temu spełnić wymagania stawiane przez prawo „Zawsze bardzo szybko zapewniamy wsparcie dla najnowszych rozwiązań SAP. Jeżeli twierdzisz, że wspierasz SAP S/4HANA, musisz to udowodnić. Nam udało się to zrobić kolejny raz. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom bezpieczeństwo w długiej perspektywie”, mówi Marcin Somla, dyrektor SER Group w Polsce.

Ponad połowa klientów SER Group korzysta obecnie zarówno z Doxis4, jak i SAP, używając ich do zróżnicowanych zadań. Obejmuje to archiwizację danych i dokumentów SAP, elektroniczne dokumenty SAP oraz przetwarzanie faktur SAP. Ta ostatnia funkcja jest integrowana dzięki certyfikowanemu przez SAP interfejsowi, obecnemu w Doxis4 InvoiceMaster 8.3 w pakiecie Doxis4 iECM. Oprócz tego SER ma swoją własną przestrzeń nazw w SAP (/SER/IM4S).

A oto spis rozwiązań SER Group certyfikowanych przez SAP: Doxis4 HTTPContentServer (rozwiązanie otrzymało certyfikat zgodny ze specyfikacją SAP S/4-BC-AL 7.40; Doxis4 HTTPContentServer (rozwiązanie otrzymało certyfikat zgodny ze specyfikacją SAP BC-AL 7.40); Doxis4 webDAV Connector dla ILM (rozwiązanie otrzymało certyfikat zgodny ze specyfikacją SAP S/4-BC-ILM 1.0); oraz Doxis4 InvoiceMaster 8.3 (narzędzie zostało certyfikowane w połączeniu z SAP ERP i SAP NetWeaver 7.40).

Jak podaje opracowany przez Computerworld raport Top200, SER Group zajęła 51 miejsce na liście wymieniającej firmy IT, które uzyskały w 2016 roku największe przychody ze sprzedaży swoich produktów i usług (z wynikiem 258 980 tys. zł).

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200