Dowiedz się dokąd zmierza infrastruktura IT

Redakcja Computerworld, przeprowadziła badanie wśród osób na stanowiskach menedżerskich, odpowiedzialnych za infrastrukturę IT w dużych przedsiębiorstwach. Wyniki potwierdzają, że firmy w 2013 roku będą utrzymywały tendencję spadkową, jeżeli chodzi o środki przeznaczone na budżet utrzymaniowy. Prawie 35% ankietowanych zapowiedziało zmniejszenie wydatków o mniej niż 20% w stosunku do poprzedniego roku.

Dowiedz się dokąd zmierza infrastruktura IT

Pozostałe wnioski i pełna analiza badania będą zaprezentowane w czasie konferencji TechWorld 2013, która odbędzie się już 27 marca w hotelu Sheraton w Warszawie. Dodatkowo w czasie spotkania znajdziesz odpowiedzi na takie pytania jak:

- Czy infrastruktura IT może być jeszcze bardziej efektywna?

- Które elementy It będą najczęściej oddane w outsourcing?

- Jakie są główne kierunki inwestycji w infrastrukturę IT?

Będzie to też okazja aby spotkać się z gościem specjalnym, znawcą tematyki centr danych w przedsiębiorstwach, Danem Scarbroughtem. Skupi się on na przedstawieniu trendów na rynku europejskim w obszarze Data Center w przedsiębiorstwach. Dodatkowo, do udziału w konferencji zaprosiliśmy Jerzego Zientkowskiego, który opowie o tym jak radzić sobie w świecie, w którym trzeba zarządzać bardzo złożonymi systemami.

Do tej pory swój udział w konferencji zapowiedzieli przedstawiciele między innymi takich firm jak: Zakład Ubezpieczeń Społecznych, LuxMed, Axa Polska, Danone, Toyota Motor Poland, Ceramika Paradyż, Telekomunikacja Polska, Agencja Rynku Rolnego, Getin Noble Bank, Bumar, USP Zdrowie, Czerwona Torebka, Skandia Życie, Raiffeisen Bank, JOHNSON & JOHNSON, Agora, Marvipol, Generali, Bank Handlowy. Gorąco zachęcamy do dołączenia do grona uczestników i zapoznania się z wynikami przeprowadzonego badania.

Skorzystaj z ostatniej szansy, liczba miejsc bezpłatnych w konferencji jest ograniczona -> http://www.computerworld.pl/konferencja/techworld2013k/wykup

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200