Dostęp z komunikatora

Komunikator internetowy Tlen.pl oraz portal o2.pl uruchomiły nową usługę - numer dostępowy do Internetu. Z numerem 0 20 95 87 można się łączyć z terenu całej Polski. Opłata za korzystanie z TlenDostęp będzie identyczna z tą, jaką za korzystanie ze swojego numeru pobiera TP S.A.

Usługa realizowana jest we współpracy z Energis Polska. O2.pl jest drugim polskim portalem internetowym, który zaoferował własny numer dostępowy - pierwszy był Onet (który kilka miesięcy temu wprowadził usługę OnetKonnekt). O planach uruchomienia własnego numeru dostępowego informowała również niedawno Interia.

TlenDostęp działa we wszystkich strefach numeracyjnych w Polsce. Do korzystania z usługi niezbędny jest, rzecz jasna, komputer oraz modem - zwykły lub ISDN. Nie jest konieczne podpisywanie żadnej dodatkowej umowy - opłata za korzystanie z numeru doliczana jest do rachunku telefonicznego.

Zobacz również:

  • Dyrektor generalny Twittera oczekuje, że Elon Musk dokończy przejęcie
  • W Ukrainie rośnie liczba osób korzystających z usługi Starlink
  • Kod źródłowy WWW sprzedany

Więcej informacji:

http://dostep.tlen.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200