Dostęp do internetu 1 Gb/s za 51 USD

Japońska firma telekomunikacyjna KDDI oferuje dostęp do internetu oparty na światłowodach, zapewniając użytkownikom transfer danych w obu kierunkach z szybkością 1 Gb/s (1000 Mb/s).

Usługa Hikari One Home Gigabit kosztuje miesięcznie 51,4 USD, gwarantując użytkownikom przesyłanie pakietów w obie strony (download i upload) z szybkością 1 Gb/s. Użytkownicy mogą za dodatkową opłatą kupować inne usługi, takie jak telefonia czy telewizja internetowa.

Z usługi mogą korzystać użytkownicy mieszkający w wolno stojących domach oraz w wielo kondygnacyjnych budynkach (maks. trzy kondygnacje) zlokalizowanych w Tokio i na wyspie Hokkaido.

Zobacz również:

Japonia jest obecnie niekwestionowanym liderem na świecie pod względem szybkości pracy połączeń zapewniających użytkownikom szerokopasmowy dostęp do internetu, jak i cen takich usług, które są dużo mniejsze niż w innych krajach. Japońskie firmy telekomunikacyjne przechodzą masowo na połączenia światłowodowe, dlatego szybkość połączeń zapewniających użytkownikom dostęp do internetu jest w Japonii mierzona w setkach megabitów na sekundę, a usługa taka jest powszechnie dostępna.


TOP 200