Dostarczanie zwinności i efektywności w nowoczesnym centrum danych

Redakcja Computerworld Polska ma zaszczyt zaprosić na konferencję „Dostarczanie zwinności i efektywności w nowoczesnym centrum danych”. Wydarzenie to będzie poświęcone wyzwaniom IT z jakimi współcześnie mierzą się polskie firmy i organizacje. Zarezerwuj swój czas, już 8 lipca 2015!

Cyfrowa transformacja w gospodarce wymaga od firm coraz bardziej kreatywnego podejścia do prowadzenia biznesu oraz umiejętności do ciągłego adaptowania się do zmieniających się warunków rynkowych. Biznes napędzany jest bowiem przez połączone ze sobą aplikacje, gdzie wysoka jakość doświadczeń użytkowników odróżnia firmy odnoszące sukces od ich słabszych konkurentów. W jaki sposób funkcjonować w tym dynamicznie zmieniającym się świecie? W jaki sposób wygrać szalony wyścig ze swoją konkurencją?

Zapraszamy na konferencję "Dostarczanie zwinności i efektywności w nowoczesnym centrum danych". Dołącz do nas, aby dowiedzieć się, jak zunifikowany monitoring IT i sprzętu wspiera zwinność, efektywność i jakość usług, jakich biznes oczekuje nakładów inwestycyjnych ponoszonych na centra danych. Od on-premise do chmur; od serwerów, sieci i przestrzeni dyskowej do zasilania, przestrzeni serwerowni i chłodzenia; oraz od bazy danych do aplikacji i doświadczeń użytkownika końcowego – wszystko w jednym zunifikowanym rozwiązaniu, które jest proste zarówno w zakresie instalacji, jak i codziennego użycia.

Zobacz również:

W programie konferencji m.in.:

  • zmieniające się wymagania w zakresie monitorowania centrum danych
  • dyskusja o tym, gdzie tradycyjne narzędzie zawiodły w utrzymywaniu tempa i dostarczaniu zwinności
  • podstawy Unified Monitoring
  • jak zoptymalizować centrum danych z Data Center Infrastructure Management
  • wnioski z doświadczeń w zarządzaniu współczesnymi centrami danych.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej – zapoznaj się z pełną agendą tego wydarzenia!


TOP 200