Domowy fotolab Epsona

Stylus Photo R340 to najnowszy model atramementowej drukarki fotograficznej Epsona. Charakteryzuje się on m.in. wyświetlaczem LCD o przekątnej 2,4 cala, ułatwiającym kontrolę funkcji urządzenia oraz możliwością wykonania wydruków na optycznych nośnikach danych.

Drukarka obsługuje technologię PictBridge i USB DirectPrint (druk bezpośrednio przez USB). Oferuje także wsparcie dla profili kolorów sRGB, ICM (Windows) oraz Colorsync (Mac OS X). Opisywany model może drukować w rozdzielczości 5760 x 1440 dpi. Jak podaje producent, czas potrzebny do wydrukowania kolorowej odbitki zdjęcia o wymiarach 10x15 cm wynosi niecałą minutę. W przypadku dokumentów tekstowych, prędkość wydruków w kolorze oraz czarno-białych wynosi do 15 stron na minutę.

Domowy fotolab Epsona

Epson Stylus Photo R340

Urządzenie waży ok. 6,3 kg, a jego wymiary to 49,7 x 26,1 x 21,8 cm (ze schowanym podajnikiem papieru). Drukarka wejdzie do sprzedaży na początku kwietnia br. Jej cena na polskim rynku nie została jeszcze ustalona - w Stanach Zjednoczonych można ją kupić za ok. 180 dolarów (przy zakupie bezpośrednio u producenta).

Zobacz również:

  • Poparazzi – nowy pomysł na robienie i udostępnianie zdjęć
Domowy fotolab Epsona

Epson Stylus Photo R340

Więcej informacji: Epson


TOP 200