Dom Maklerski WBK uruchomił dostęp do notowań giełdowych w czasie rzeczywistym

Nowa usługa oferowana jest w ramach pakietu przeznaczonego dla najbardziej wymagających inwestorów.

Dom Maklerski Wielkopolskiego Banku Kredytowego, w ramach internetowego serwisu Inwestor online, uruchomił pakiet usług Prestige. Oprócz składania zleceń i dokonywania przelewów, użytkownicy tego pakietu zyskują wgląd w notowania warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych w czasie rzeczywistym.

Nowa usługa do końca sierpnia br. jest udostępniana bezpłatnie, w ramach promocji nie jest też wymagane, aby klient posiadał na rachunku minimum 50 tys. zł. Przyszła opłata za odbiór notowań w czasie rzeczywistym będzie uzależniona od obrotów poszczególnych klientów, jednak nie przekroczy 59 zł.

Centralne Biuro Maklerskie WBK możliwość przeprowadzania transakcji przez Internet zaoferowało w październiku ub.r. System do obsługi zleceń internetowych został bezpośrednio podłączony do systemu informatycznego biura maklerskiego Maestro. Jako jedną z form zabezpieczeń wprowadzono sprzętowy generator haseł jednorazowych (tzw. token).

W dalszych planach Domu Maklerskiego jest również uruchomienie serwisu dla użytkowników urządzeń zgodnych z WAP.

***

CBM WBK uruchomiło serwis Inwestor online

WBK i Idea uruchamiają bankowy serwis WAP

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200