Do mBanku przez sieć Era i telefon Nokii

Nokia, mBank i Era wspólnie zaoferowały bezpośredni i bezprzewodowy dostęp do indywidualnych kont i rachunków bankowych.

Nokia, mBank i Era wspólnie zaoferowały bezpośredni i bezprzewodowy dostęp do indywidualnych kont i rachunków bankowych.

Od 1 lipca 2002 r. w sieci sprzedaży Era są dostępne telefony Nokia 6310 i Nokia 6310i z zaprogramowanymi ustawieniami serwisowymi, które umożliwiają posiadaczom kont w mBanku dostęp do kilku usług finansowych.

Użytkownik nie musi znać własnych ustawień telefonu, nie musi wiedzieć, jak je zaprogramować. Do przeprowadzenia operacji wystarczy skorzystanie z uprzednio zaprogramowanego serwisu transakcyjnego wap.info.mbank.com.pl - dostępnego za pośrednictwem telefonów Nokia 6310 lub Nokia 6310i zakupionych w sieci Era.

Klienci mBanku mogą uzyskiwać informacje o najbliższych bezprowizyjnych bankomatach sieci Euronet, aktualnych produktach bankowych oraz nowościach w mBanku, natomiast w części transakcyjnej klient może wykonywać podstawowe operacje sprawdzenia salda i dokonywanie przelewów.

Z wirtualnej usługi bankowej można korzystać z każdego miejsca w zasięgu sieci komórkowej przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.