Do kolejnej, szóstej już edycji Triathlon IT & Business pozostało niespełna 20 dni

Organizatorzy Triathlon IT & Business podczas VI już edycji wydarzenia dla uczestników przygotowali sporo nowości.

Pierwszą z nowości jest nowa lokalizacja. Tym razem na miejsce wydarzenia zostało wybrane wyjątkowe miejsce - Głęboczek Vine Resort & SPA.

Druga nowość to zmiana formuły odcinka rowerowego. Po 5 latach ścigania się na rowerach MTB w tym roku wkraczamy "na szosę", czyli ścigamy się na drogach asfaltowych.

Kolejną istotną zmianą jest rozszerzenie formuły dla startujących – w Głęboczku czekamy zarówno na przedstawicieli branży IT jak i szeroko pojętego business'u.

Jak zwykle na uczestników czeka fantastyczna atmosfera, Pasta Party w przeddzień wyścigu oraz wieczorne Sport & Business Party w sobotę po wyścigu. Gościem specjalnym tegorocznej edycji jest Łukasz Grass, dziennikarza, triathlonista oraz autor książek. To na podstawie książki Łukasza "Najlepszy - gdy słabość staje się siłą" został nakręcony film o Jurku Górskim, Mistrzu Świata w podwójnym Ironman.

Do kolejnej, szóstej już edycji Triathlon IT & Business pozostało niespełna 20 dni

VI edycja Triathlon IT&Business odbędzie się w dniach 13-15 września 2019 r. w Głęboczek Vine Resort&SPA. Do wyboru będą następujące dystanse: sprint, olimpijski, sztafeta sprint, rywalizacja drużynowa/firmowa.

Zapisy wciąż trwają. Aby zarejestrować się na zawody, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie zawodów:

www.triathlon-it.pl/

Computerworld Polska wspiera inicjatywę od pierwszej edycji wydarzenia. Zarejestruj się na Triathlon IT & Business i zmierz się w rywalizacji sportowej z przedstawicielami Computerworld.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200