Dla małych i średnich przedsiębiorstw

CDN, Hewlett-Packard i Europejski Fundusz Leasingowy oferują zintegrowany pakiet biznesowy do zarządzania firmą.

CDN SA, Hewlett-Packard Polska oraz Europejski Fundusz Leasingowy SA wprowadziły na rynek wspólna ofertę dla małych i średnich podmiotów gospodarczych. Oferowany przez firmy pakiet składa się z komputera HP, oprogramowania księgowego "OPT!MA" firmy CDN oraz usług leasingu EFL. "Każda z firm uatrakcyjniła swoją ofertę tak, aby razem wydała się najbardziej optymalna dla mniejszych przedsiębiorstw. Hewlett-Packard zaoferował swoje komputery nieco taniej niż w odrębnej ofercie, EFL obniżył o 1% koszty leasingu, a korzystanie z oprogramowania CDN, obejmujące Księgę Podatkową i Księgę Handlową jest tańsze o 5-25%", wyjaśnił Wojciech Biernacki, account manager w CDN SA.

W ofercie CDN-HP-EFL znajdują się cztery standardowe zestawy, które mogą zostać uzupełnione o dodatkowe moduły HP i CDN. Pakiet dla biznesu został wprowadzony do sprzedaży w lipcu br. Najtańszy zestaw dostępny jest dla klienta końcowego za kwotę 256 zł miesięcznie. Twórcy pakietu w ramach 24 miesięcznej gwarancji zapewniają bezpłatne aktualizacje oprogramowania CDN, bezpłatne wsparcie techniczne oraz podpisanie umowy w przeciągu zaledwie 15 minut. Gwarancją skorzystania z pakietu jest wpłacenie minimum 10% wartości wybranego zestawu.

Zobacz również:

  • Jak z sukcesem cyfryzować firmę? Nowy podcast
  • Microsoft rozszerza program bug bounty
  • Wszystkie problemy Windows 11 2022
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200