Dialog obniża ceny za szerokopasmowy dostęp

Operator telekomunikacyjny – Telefonia Dialog - od 15 marca rozpoczęła promocyjną sprzedaż usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu. Opłaty instalacyjne zostały obniżone o 76%. Promocja potrwa do końca czerwca br.

Użytkownicy mogą teraz zainstalować sobie szerokopasmowe łącze internetowe za 96 zł netto. Przypomnijmy, że wcześniej za usługę trzeba było zapłacić 400 zł. Oferta obejmuje zarówno usługę DSL1 jak i DSL 2.

W ramach oferowanej promocji za miesięczny abonament zapłacimy 149 zł +VAT (za łącze o przepustowości 1 Mb/s) lub 249 +VAT (za łącze 2 Mb/s). Użytkownicy, którzy skorzystają z tej oferty, otrzymają stały adres IP.

Zobacz również:

  • Rosja zachowuje połączenie z internetem. Czy będzie odcięta?
  • Starlink dla pojazdów mobilnych

Usługa nie jest jednak dostępna w całym kraju. W tej chwili mogą z niej skorzystać mieszkańcy Wrocławia, Wałbrzycha, Lubina, Zielonej Góry, Bielska-Białej, Łodzi, Elbląga i Legnicy (jednak nie w każdej części miasta).

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200