Designjet 4500 - nowe drukarki wielkoformatowe HP

Koncern HP w styczniu wprowadzi do sprzedaży nowy model drukarki wielkoformatowej, Designjet 4500. Urządzenie to łączy w sobie funkcje drukarki, skanera i kopiarki oraz oferuje szeroki pakiet funkcji ewidencjonowania zadań i zarządzania obiektami.

Designjet 4500 - nowe drukarki wielkoformatowe HP

HP Designjet 4500

Dostępne będą trzy wersje drukarki: z dwoma rolami nośnika i opcjonalnym odbiornikiem papieru, wielkoformatowy skaner i urządzenie wielofunkcyjne (drukarka-skaner-kopiarka). Designjet 4500 w ciągu godziny może wydrukować 100 arkuszy papieru w formacie A1 z rysunkami w kolorze i w czerni. Zoptymalizowana rozdzielczość drukarki to 2400 x 1200 dpi a dokładność linii wynosi +/- 0,1 %.

Wśród oferowanych przez urządzenie funkcji znajdują się m.in.:

- wbudowany serwer WWW (HP Embedded Web Server), umożliwiający zdalne zarządzanie drukarką i dostęp do informacji o statusie, zadaniach czy ostrzeżeniach drukarki

Zobacz również:

- poprawiony mechanizm ewidencjonowania zadań, m.in. klasyfikacja i funkcja HP AutoSend (przesyłanie zdalnie raportów o wykorzystaniu urządzenia)

- jednakowa wartość marginesów (5 cm) na wszystkich brzegach arkusza eliminuje konieczność przycinania rysunków z programu CAD.

Ceny drukarki zaczynają się od poziomu 55 020 zł netto.

Więcej informacji: HP Polska


TOP 200