Dell wyprowadził się z Pyr

Dell Computer Poland od 2 stycznia 1995 r. urzęduje w nowej siedzibie, która mieści się w samym centrum Warszawy, nieopodal placu Zawiszy.

Dell Computer Poland od 2 stycznia 1995 r. urzęduje w nowej siedzibie, która mieści się w samym centrum Warszawy, nieopodal placu Zawiszy.

Aktualny adres firmy: Dell Computer Poland, ul. Srebrna 16, 00-810 Warszawa, tel. 20 26 62. Decyzja o przeprowadzce Della z ulicy Farbiarskiej w Pyrach na ul. Srebrną podyktowana była przede wszystkim chęcią ułatwienia klientom - zwłaszcza tym spoza stolicy - kontaktu z firmą. Budynek nowej siedziby wprawdzie z zewnątrz nie wygląda jeszcze zbyt okazale, ale pierwsze piętro, gdzie rozlokowane są biura Della, urządzono nowocześnie i wygodnie. Powierzchnia, jaką dysponuje teraz firma, jest tylko nieco mniejsza od poprzedniej. Przy ul. Srebrnej praktycznie nie będzie też magazynu komputerów, poza małym podręcznym pomieszczeniem do składowania. Zresztą, odkąd komputery firmy Dell trafiają do klienta prosto ze składu celnego za pośrednictwem firmy Promexim Sp. z o.o. Spedycja Międzynarodowa, duży magazyn stał się zbędny. Dell Computer Poland zaprasza do nowej siedziby w godz. 8.00-17.00 (serwis czynny jest w godz. 8.00-18.00)

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200