Dell spodziewa się osiągnięcia w tym roku 33 mld USD przychodu

Michael Dell, dyrektor wykonawczy Dell Computers, podczas wystąpienia na IT Forum w Monaco, powiedział, że jego firma prawdopodobnie osiągnie w tym roku przychody na poziomie 33 mld USD. "Dzienne obr...

Michael Dell, dyrektor wykonawczy Dell Computers, podczas wystąpienia na IT Forum w Monaco, powiedział, że jego firma prawdopodobnie osiągnie w tym roku przychody na poziomie 33 mld USD.

"Dzienne obroty na naszej stronie WWW wynoszą 50 mln USD" - stwierdził M. Dell.

Wystąpienie szefa Dell Computers było jednak niecodzienne. Chociaż zatytułowano je jako "Globalne wizje prosperowania w Internecie", to M. Dell większość ze swoich 30 minut poświęcił na przekonywanie audytorium do wyższości oferty Della nad konkurencją.

"Tworzenie infrastruktury z wykorzystaniem systemów Della zajmie 15 min, podczas gdy system naszego konkurenta EMC trzeba będzie tworzyć 24-75 godz." - przekonywał szef lidera w bezpośredniej sprzedaży komputerów PC.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200