Dell proponuje serwer PowerEdge 300

Firma Dell wprowadziła na rynek serwer dla grup roboczych dedykowany zarówno małym firmom jak i dużym przedsiębiorstwom.

Firma Dell wprowadziła na rynek serwer dla grup roboczych dedykowany zarówno małym firmom jak i dużym przedsiębiorstwom. Nowy serwer Dell PowerEdge 300 dołącza do wprowadzonych ostatnio modeli PowerEdge 1400 i 2400. Medele PowerEdge 300 budowane są na zamówienie według specyfikacji klienta i adresowane na rynek serwerów opartych o system Linux. Mimo to klient może zażyczyć sobie zainstalowania systemów Microsoft Windows 2000 Server, Windows NT 4.0 Server, lub Novell Netware 5.1. Dodatkowo Dell oferuje instalację Microsoft NT Small Business Server (SBS)4.5. PowerEdge 300 wyposażony jest w dwa procesory Pentium III 800Mhz z możliwością obsługi do 1 GB pamięci, trzy wewnętrzne kieszenie Drive Bays umożliwiające zainstalowanie dysków twardych o łącznej pojemności do 60GB oraz zintegrowane na płycie głównej komponenty do zarządzania. Szczegóły oferty wraz z cenami produktu można znaleźć pod internetowym adresem firmy.

Dell

www.dell.com

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200