Dell do domu i do biura

Firma Dell poszerzyła swoją ofertę o dwie nowe drukarki atramentowe formatu A4 - model 810 i 725. Sprzęt jest przeznaczony przede wszystkim do użytku domowego lub małych biur.

Dell do domu i do biura

Dell 810

Oba produkty oferują kolorowe wydruki w formacie A4 o fotograficznej jakości w rozdzielczości 4800 x 1200dpi. Podstawową różnicą między nimi jest to, że model 810 to tzw. all-in-one - urządzenie wielofunkcyjne, które oprócz drukowania dysponuje możliwością kserowania oraz skanowania - waży przy tym zaledwie 3,6 kg. Wykonywane przez ten model skany charakteryzują się 48-bitową głębią koloru oraz maksymalną rozdzielczością 600 x 1200dpi.

Do obu urządzeń dołączono oprogramowanie Dell Picture Studio, wspomagające edycję i drukowanie zdjęć. Wyposażono je też w funkcję Dell Ink Management System, monitorującą poziom atramentu i powiadamiającą użytkownika o jego wyczerpaniu.

Zobacz również:

  • Od dzisiaj Dell i VMware to dwie oddzielne firmy
  • Nowe spojrzenie na brzeg sieci

Ceny drukarek ustalono na około 600 PLN.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200