Dell dla grafika

Amerykański koncern proponuje twórcom grafiki i multimediów nowy model stacji roboczej. Precision T3400 pracuje w oparciu o procesory Intela z serii Core 2 Duo i Core 2 Extreme.

Oprócz CPU Intela w komputerach znajdą zastosowanie profesjonalne karty graficzne Nvidia Quadro FX 4600. Układ ten dysponuje 768 MB pamięci o przepustowości 57,6 GB/s (interfejs 384-bitowy), oferuje obsługę technologii PureVideo Shader Model 4.0, posiada dwa podwójne wyjścia monitorowe. Producent przewidział również konfigurację korzystającą z dwóch kart graficznych.

Dell dla grafika

Dell Precision T3400

W stacji można zamontować układy pamięci 800MHz ECC o pojemności od 1 do 8 GB. Klient może zamówić również konfigurację z czterema dyskami twardymi (SAS, SATA), także zespolonymi w macierze. Stacja może funkcjonować w pozycji pionowej - jako standardowa "mini-wieża" - ale można ją też położyć na boku i dopasować do tej orientacji położenie napędów optycznych.

Cena komputera ma wynosić (w przeliczeniu) ok. 827 euro netto.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200