Debata online - Informatyka polską specjalnością eksportową

Zapraszamy na transmisję debaty redakcji Computerworld - pod patronatem Polskiej Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości - na temat eksportu polskich rozwiązań i usług IT.

Zapraszamy dziś (3 grudnia) o 11:00.

Czy polskie firmy z branży IT mają szansę na ekspansję zagraniczną? Jakie są główne bariery dla małych i średnich przedsiębiorstw? W debacie przygotowanej przez Computerworld i PARP będziemy rozmawiać m.in. o konkretnej pomocy, na którą mogą liczyć przedsiębiorcy zamierzający podbijać światowe rynki, poznamy doświadczenia firm, którym udało się rozwinąć skrzydła na międzynarodowej arenie i bolączki firmy, która jest na początku drogi.

Czy barierą utrudniającą wejście na obce rynki polskich firm z branży IT jest tylko brak kapitału, czy może także brak wiedzy na temat systemu prawnego czy otoczenia biznesowego krajów docelowych? Podczas debaty, która odbędzie się 3 grudnia br. postaramy się odpowiedzieć na te pytania, a także wskazać narzędzia służące do niwelowania tych barier. O swoich doświadczeniach opowiedzą przedsiębiorcy, którym udało się zaistnieć na zagranicznych rynkach, a także beneficjent programu unijnego Innowacyjna Gospodarka.

Zobacz również:

  • Wsparcie finansowe na cyfryzację MŚP. Do zdobycia 110 mln PLN
  • Polskie firmy sprzedają za granicę coraz więcej usług IT

Partnerem merytorycznym debaty jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, którą będzie reprezentowała prezes Bożena Lublińska-Kasprzak. W debacie uczestniczyć będzie także wiceminister gospodarki Dariusz Bogdan. Wśród zaproszonych gości są również: prezes PIIT Wacław Iszkowski, Zastępca Sekretarza Generalnego KIG Jacek Czech, wiceprezes Comarchu Marcin Warwas, wiceprezes Ericpolu Marek Gajowniczek oraz Marcin Beme przewodniczący rady nadzorczej MDPL Sp. z o.o. (audioteka.pl), beneficjenta działania 8.1 PO IG.

Debata jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Debata online - Informatyka polską specjalnością eksportową
Debata online - Informatyka polską specjalnością eksportową
Debata online - Informatyka polską specjalnością eksportową
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200