Darmowy tablet BlackBerry PlayBook dla twórców aplikacji

Research In Motion (RIM) chce zachęcić programistów do tworzenia aplikacji na swoją platformę, szczególnie na tablet PlayBook, który ma trafić na rynek w marcu 2011 r.

Deweloperzy, których aplikacje na tablet BlackBerry PlayBook pojawią się w sklepie BlackBerry App World zanim urządzenie trafi na rynek w Ameryce Północnej mogą otrzymać za darmo tablet BlackBerry PlayBook. Aby otrzymać nowy tablet należy do 15 marca zgłosić gotową do zaimplementowania aplikację. Warunkiem otrzymania prezentu jest pozytywna weryfikacja aplikacji i zamieszczenie jej w sklepie BlackBerry App World.

"Zainteresowanie wokół BlackBerry PlayBook rośnie, a nas cieszą pozytywne sygnały, jakie dostajemy zarówno od społeczności programistów, jak i naszych partnerów biznesowych. Dzięki znakomitej jakości i wsparciu dla biznesu, BlackBerry PlayBook jest doskonałą platformą dla twórców aplikacji, włączając twórców pracujących m.in. w środowiskach Adobe AIR oraz Flash" - przekonuje Tyler Lassard, VP Global Alliances & Developer Relations, Research In Motion.

Zobacz również:

  • Na co zwrócić uwagę przy wyborze narzędzia CMS?

RIM przygotował także kilka filmów szkoleniowych dla twórców aplikacji:

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200