Daniel Goleman w Polsce

Daniel Goleman, światowej sławy amerykański psycholog i publicysta, autor bestselleru "Inteligencja emocjonalna" oraz szeregu książek z obszaru inteligencji emocjonalnej, przywództwa i psychologii biznesu wystąpi ze specjalnym wykładem na konferencji "Przywództwo przyszłości: lider czy dyktator", która odbędzie się 29 marca 2012 r. w Warszawie. Organizatorem konferencji jest Hay Group.

Daniel Goleman w Polsce
Dr Daniel Goleman przedstawi najnowsze wyniki badań i przemyślenia związane z kluczową rolą inteligencji emocjonalnej w kształtowaniu wybitnych przywódców w biznesie.

"Często zadajemy sobie pytanie o lidera XXI wieku - przywódcę na miarę wyzwań światowej gospodarki. Zastanawiamy się również, jaki zestaw cech jest niezbędny, aby skutecznie ją pełnić. Nowoczesne zarządzanie, szczególnie w okresie zawirowań gospodarczych, jest przecież jednym z wyzwań, przed którymi stają firmy chcące skutecznie realizować swoje strategie w zmieniających się realiach biznesowych. Goszczenie światowej sławy autorytetu z dziedziny inteligencji emocjonalnej i psychologii przywództwa, jakim bez wątpienia jest dr Daniel Goleman, jest dla nas zaszczytem.

Zobacz również:

  • Zatrudnianie za granicą jest trudne. Globalne startupy HR oferują pomoc

Cieszymy się, że dr Goleman przyjął zaproszenie Hay Group Polska, aby podzielić się swoim bogatym doświadczeniem w dziedzinie psychologii biznesu. Swoimi spostrzeżeniami podzieli się również Jacek Santorski, dlatego jestem przekonany, że uczestniczenie w konferencji będzie fascynującą przygodą intelektualną, jak również sposobem na zrozumienie mechanizmów, które na co dzień wpływają na wyniki pracy naszej i naszych współpracowników. Porozmawiamy o przywództwie XXI wieku na świecie, ale także w polskich warunkach - dziś i w perspektywie najbliższych lat" - powiedział Mik Kuczkiewicz, Partner Zarządzający Hay Group Polska.

Oprócz wykładu dr Golemana uczestnicy konferencji będą mieli możliwość wysłuchania wkładów: Jacka Santorskiego (Akademia Psychologii Przywództwa), prof. Witolda Orłowskiego (Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej), Dr Georga Vielmetter, (Dyrektor na Europę praktyki Leadership & Talent Hay Group) oraz wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez Joannę Pommersbach (Lider praktyki Talent Hay Group Polska.

CIO Magazyn Dyrektorów IT jest patronem medialnym konferencji.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200