Daniel Bienias dyrektorem zarządzającym CBRE w Polsce

Daniel Bienias zastępuje na stanowisku dyrektora zarządzającego Colina Waddella, który był szefem CBRE w Polsce od 2010 r.

Daniel Bienias dyrektorem zarządzającym CBRE w Polsce

Daniel Bienias, dyrektor zarządzający CBRE Polska (od 6 sierpnia 2015 r.)

Daniel Bienias jest związany z firmą od pięciu lat, zajmował dotychczas stanowisko Senior Director w dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych i odpowiadał za współpracę z najemcami. Nową funkcję będzie pełnił od 6 sierpnia 2015 roku. Daniel Bienias zastąpi nColina Waddella, który obejmie funkcję dyrektorską w strukturach CBRE w Wielkiej Brytanii.

Daniel Bienias ukończył Uniwersytet Szczeciński oraz studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej, jest również absolwentem Sheffield Hallam University. Posiada licencję pośrednika nieruchomości i certyfikat CCIM. Przed dołączeniem do CBRE, związany był z firmą CA Immo, w której jako szef działu marketingu i wynajmu odpowiedzialny był za rozwój oraz implementację strategii marketingowej i biznesowej firmy. Na wszystkich dotychczasowych stanowiskach Daniel doradzał wielu lokalnym firmom oraz międzynarodowym korporacjom.

Hobby nowego szefa CBRE to aktywne spędzanie wolnego czasu, jest biegaczem długodystansowym i rowerzystą. Brał udział m.in. w Ultra Maratonie Bieszczadzkim oraz w charytatywnych biegach organizowanych we Frankfurcie czy Mediolanie.


TOP 200