Dane o serwisie

http://www.gpw.com.pl

INSTYTUCJA

Giełda Papierów Wartościowych

SERWIS

Podstawowe informacje o funkcjonowaniu GPW. Codziennie aktualizowane dane o wynikach sesji giełdowej (w postaci prostej strony WWW dostępnej w godzinę po zakończeniu sesji).

OBCIĄŻENIE

1500 wejść na główną stronę każdego dnia (tylko z wyników sesji korzysta ok. 4 tys. osób dziennie).

OPROGRAMOWANIE

latach 1997-1998 wojewoda kielecki.

<hr>

Piotr Kozłowski został prezesem IFS CEE (Central and Eastern Europe) odpowiedzialnym za rozwój koncernu na terenie Europy Środkowej i Wschodniej. Od roku 1985 zatrudniony w brytyjskim oddziale EDS nadzorował w Europie wiele znaczących projektów. Przez ostatnie trzy lata jako członek zarządu i dyrektor zarządzający kierował działalnością EDS w Polsce.

<hr>

Marek Sobczak, dotychczasowy wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu, awansował na stanowisko prezesa IFS Poland sp. z o.o. Jest absolwentem Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Organizacji i Zarządzania Przemysłem na Politechnice Warszawskiej. Prowadził prace badawczo-rozwojowe w ORGMASZ-u, był jednym z kierowników w firmie Megabit.

<hr>

Sławomir Konikiewi

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200