DNS dla użytkowników produktów RSA Security

DNS Polska wprowadza nowy program dla użytkowników produktów firmy RSA Security. Program skierowany jest zarówno do partnerów firmy jak i do użytkowników końcowych.

W ramach nowego programu proponowanego przez krakowską firmę DNS Polska partnerom oraz użytkownikom końcowym produktów RSA Security specjaliści z DNS zainstalują system SecurID. W jego skład wchodzą ACE/Server - zabezpieczający dwa konta na serwerze wraz z dwoma tokenami SecurID DS6000 (brelok) oraz zabezpieczenie dostępu do konta administratora sieci.

Dodatkowo w ramach programu, na życzenie każdego klienta, inżynierowie zabezpieczą dostęp do wybranej stacji roboczej lub strony internetowej oraz dostęp do kluczowych informacji w firmie, przeprowadzona zostanie krótka prezentacja na temat wiodącej technologii zabezpieczenia dostępu do zasobów sieci oraz możliwości rozwinięcia zyskownego biznesu.

Program trwa 4 godziny. Cena 995 zł netto. Rabat dla Partnerów DNS Polska w wysokości 30% - tylko do końca września.

Rejestracja i informacje (012) 413 91 14.

DNS Polska

tel. (012) 413-91- 14

fax.: (012) 413-94-23

www.dns.com.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200