DNS Polska i Bankier.pl zawarły porozumienie

Portal finansowy Bankier.pl skorzystał z pomocy oferowanej w ramach programu e-inkubator wdrażanego przez firmy DNS Polska, Sun Microsystems, Oracle, RSA Security i Cisco Systems.

Firma DNS Polska i właściciele portalu finansowego Bankier.pl podpisali wczoraj umowę o realizacji programu e-inkubator, na mocy której portal otrzyma do eksploatacji na okres trzech miesięcy serwer Sun E 250 oraz oprogramowanie uwierzytelniające RSA Security.

Program e-inkubator, jest inicjatywą wpierającą polską przedsiębiorczość internetową. Organizatorem i inicjatorem przedsięwzięcia jest krakowska firma DNS Polska, której działania realizowane są wspólnie z firmami Sun Microsystems, Oracle Polska, RSA Security i Cisco Systems.

Pomysłodawcy portalu zgłosili swój akces do programu już w kwietniu, mając nadzieję na uzyskanie wsparcia technologicznego. Po zawarciu wczorajszego porozumienia planują wykorzystywać serwer Sun E250 do testów. W przyszłości zamierzają kupić serwer Sun E450.

DNS Polska

Tel.: (12) 413 91 14; 413 94 23

Faks: (12) 413 91 14

www.dns.com.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200