DGA powiększa udziały w Meurs Polska

Doradztwo Gospodarcze DGA podpisała porozumienie intencyjne z firmami holenderskimi Meurs Groep BV i Meurs Personeelsadives BV, dotyczące zakupu 84 proc. udziałów w ich polskiej spółce Meurs Polska Sp z o.o. Sfinalizowanie transakcji zaplanowano do dnia 15 września 2004 r. Docelowo DGA S.A. obejmie 100 proc. udziałów w spółce.

Meurs Polska zajmuje się doradztwem w zakresie diagnozy i optymalizacji potencjału ludzkiego w organizacjach, tworzeniem i adaptacją narzędzi wspierających zarządzanie personelem. Spółka ma koncie wdrożenie dla Policji.

Jak informowaliśmy wcześniej, Doradztwo Gospodarczego DGA wraz z Meurs Polska zawarła umowę z Ministrem Gospodarki i Pracy na wykonanie testu do badania zainteresowań zawodowych dla potrzeb poradnictwa zawodowego w urzędach pracy w ramach projektu ogólnopolskiego. Wartość umowy wynosi 439 tys. zł brutto.

Zobacz również:

  • Mroczne sekrety zarządzania danymi
  • Starlink dla pojazdów mobilnych

Kwartalne wyniki Doradztwo Gospodarcze DGA są także dostępne w naszej interaktywnej tabeli TOP200, w której zgromadziliśmy dane finansowe polskich spółek IT w latach 1994-2004.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200