DC SA dostarczy system CRM dla Crowley Data Poland

Na początku września br. firma Crowley Data Poland (CDP) zawarła umowę wdrożeniową z sopocka spółką DC SA Grupa Computer Plus. Przedmiotem umowy jest system do zarządzania kontaktami z klientami (CRM - Customer Relationship Management) o nazwie GoldMine Front Office.

Na początku września br. firma Crowley Data Poland (CDP) zawarła umowę wdrożeniową z sopocka spółką DC SA Grupa Computer Plus. Przedmiotem umowy jest system do zarządzania kontaktami z klientami (CRM - Customer Relationship Management) o nazwie GoldMine Front Office. Firma DC SA zobowiązała się do wdrożenia systemu w ciągu dwóch miesięcy w warszawskiej centrali spółki CDP i wszystkich jej regionalnych oddziałach: w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, w Okręgu Katowickim oraz w Trójmieście.

System GoldMine Front Office został zaprojektowany dla pięćdziesięciu pracujących równocześnie osób.

Zobacz również:

  • Microsoft prezentuje Viva Sales - inteligentny dodatek do CRM
  • Microsoft rozszerza program bug bounty
  • ChatGPT znacząco ułatwia prace agentom nieruchomości w USA

Sopocka firma DC SA Grupa Computer Plus powstała w 1991 r. W ofercie spółki znajdują się systemy zarządzania informacjami i kontaktami Great Plains Siebel Front Office i GoldMine oraz system zarządzania i archiwizacji dokumentów Saperion. DC SA jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę systemu Oros amerykańskiej firmy ABC Technologies, służącego do analizowania kosztów działalności przedsiębiorstwa. Spółka jest autorem m.in. jednego z największych wdrożeń CRM w Polsce dla Peugeot Polska.

Crowley Data Poland od września 2000 roku oferuje usługi szybkiej transmisji danych oraz stałego dostępu do Internetu w ramach sieci DataStar. Spółka planuje do końca br. osiągnąć przychody ze sprzedaży na poziomie 12-14 mln zł. Teraz firma obsługuje około 400 klientów korporacyjnych. Do końca tego roku CDP planuje dwukrotnie zwiększyć liczbę klientów. Przyszłoroczne przychody firmy mają wzrosnąć do poziomu 40 mln zł. W budowę szerokopasmowej sieci bezprzewodowej DataStar, CDP zainwestuje jeszcze ponad 100 mln USD.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200