D-Link: nowe kierownictwo, nowy program partnerski

D-Link Polska ma nowego Country Managera. Został nim Wojciech Głażewski. Jednocześnie firma we współpracy z dwoma dystrybutorami, Action oraz Veracomp, uruchamiła w Polsce nowy program partnerski "D-Link Business Energizer".

Wojciech Głażewski, nowy Country Manager w D-Link Polska pracuje w branży IT od trzynastu lat. Pracował m.in. w firmie Ericsson i Computer Associates. W D-Link jest teraz odpowiedzialny m.in. za umocnienie pozycji D-Linka na rynku producentów urządzeń sieciowych klasy biznes oraz dalszy rozwój firmy na polskim rynku.

Jednoczesnie firma uruchamia program "D-Link Business Energizer", który będzie prowadzony od 15 listopada 2010 roku do 15 lutego 2011 roku. Resellerzy D-Linka, działający na rynku małych i średnich przedsiębiorstw, mogą w ramach nowego programu otrzymywać punkty m.in. za sprzedaż produktów firmy D-Link i udział w organizowanych przez nią konferencjach. Zebranie 5000 punktów umożliwia wzięcie udziału w losowaniu nagrody głównej - oryginalnego zegarka Jamesa Bonda, Omega Seamaster.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200