Czy ja w sieci to naprawdę ja?

Zapraszamy do słuchania nowego podcastu „Chroń dane, kontroluj dostęp, uwierzytelniaj”, w których eksperci z firmy Axians opowiadają o MFA i korzyściach płynących z dobrze dobranych polityk bezpieczeństwa w organizacjach.

Organizacje coraz częściej narażone są na ataki, których celem jest uzyskanie dostępu do firmowych zasobów. Wraz z rozwojem technologicznych rozwijają się również metody cyberprzestępców. To, co pozostaje niezmienne, to próba wykorzystania najsłabszych miejsc w organizacji – pracowników. Kradzież hasła dostępowego otwiera furtkę do najcenniejszych firmowych zasobów, dlatego warto mieć dobre zabezpieczenia. Dobre, ale jednocześnie jak najmniej uciążliwe dla użytkowników, a przez to przyjazne w użytkowaniu.

Uwierzytelnianie wieloskładnikowe (MFA) to często wykorzystywana metoda kontroli dostępu do firmowych zasobów i sieci. Łatwa, skuteczna i bezpieczna. W naszym podcaście rozmawiamy z ekspertami z firmy Axians o wdrażaniu MFA w całościową politykę cyberbezpieczeństwa organizacji, o słabych ogniwach w firmach i roli AI zarówno w obronie jak i atakach na firmowe dane. Omawiamy dobre praktyki i pokazujemy spektakularne ataki na zasoby firm. A wszystko po to, by wspólnie uczyć rodzimy rynek i wskazać możliwości uzyskania cyberodporności. Zapraszamy do słuchania.

Zobacz również:

  • Sektor publiczny – wymagający i cenny partner dla dostawcy rozwiązań IT
  • Rozpoczynamy serię podcastów Computerworld TOP 200 edycja 2024
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]
Subskrybuj podcast "TECH TRENDS"
Otrzymuj powiadomienia o nowych odcinkach podcastu!

TOP 200