Czwartkowy Przegląd Prasy

Fiasko wczorajszego walnego zgromadzenia akcjonariuszy portalu Wirtualna Polska. Amazon.com zanotował pierwszy roczny zysk, Time Warner łapie drugi oddech. Od poniedziałku szaleje najszybsza epidemia. ComputerLand i ComArch idą po system do budżetu. PSE przesunęły przetarg na GIS.

GAZETA WYBORCZA

Co dalej?

Akcjonariusze Wirtualnej Polski mieli przegłosować podniesienie kapitału spółki jednak zgromadzenie zakończyło się fiaskiem. Firmie brakuje pieniędzy. Stoi na skraju upadłości. (s. 25)

Amazon na plus

Największy światowy hipermarket internetowy Amazon.com po raz pierwszy zakończył rok zyskiem netto. (s. 25)

Time Warner również

Medialny konglomerat zanotował zysk netto w IV kw. i na koniec 2003 r., pierwszy po fuzji z America Online trzy lata temu. (s. 25)

Plaga wirusa Mydoom

Grasujący od poniedziałku wirus Mydoom wywołał największą epidemię w historii Internetu. Zainteresowało się nim nawet FBI. (s. 25)

PULS BIZNESU

Kto zinformatyzuje budżet?

Do przetargu startują ComputerLand oraz ComArch... jeśli dojdzie on do skutku. (s. 8)

GIS później

Polskie Sieci ElektroEnergetyczne przesunęły termin składania ofert na budowę systemu GIS z powodu dużego zainteresowania. (s. 6)

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200