Czwartkowy Przegląd Prasy

Fałszywe oferty pracy od Google'a... Sygnity znów oszczędza... Informatycy popsuli Gmaila... W Polsce powstaje system powszechnych płatności mobilnych... Konkursy na dotacje unijne dla firm opóźnione...

COMPUTERWORLD

Inwestycje w milisekundę

Innowacją, czy oszustwem są zaawansowane systemy informatyczne w inwestycjach giełdowych amerykańskich banków?

http://p1.idg.pl/r/f38a5

Telefon zamiast portfela

W Polsce powstaje system powszechnych płatności mobilnych dzięki któremu klienci banków i sieci komórkowych będą mogli opłacać przez telefon komórkowy większość dokonywanych transakcji. Projekt jest w fazie pilotażu.

http://p1.idg.pl/r/99aab

RZECZPOSPOLITA

Jak informatycy popsuli Gmaila

Przyczyną wczorajszej awarii systemu e-mailowego Gmail firmy Google, był błąd informatyków. Do błędu przyznali się administratorzy systemu.

http://www.rp.pl/artykul/9129,357422_Jak_informatycy_popsuli_Gmaila.html

GAZETA PRAWNA

Konkursy na dotacje unijne dla firm są opóźnione

Z dwutygodniowym opóźnieniem wystartują w PARP konkursy na unijne dotacje dla firm. O 800 mln zł przedsiębiorcy będą ubiegać się od 28 września.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/348979,konkursy_na_dotacje_unijne_dla_firm_sa_opoznione.html

GAZETA WYBORCZA

Uwaga na fałszywe oferty pracy od Google'a

Pracuj dla Google z domu, zarabiaj po kilka tysięcy dolarów miesięcznie - kuszą w internecie. Kuszą, choć na karku mają prokuratora i Federalną Komisję Handlu.

http://wyborcza.pl/Biznes/1,82244,6995980,Uwaga_na_falszywe_oferty_pracy_od_Google_apos_a.html

ITPartner

Jak zostaje się partnerem OEM Nokii?

Aplikacje stworzone przez Psiloc - Font Magnifier, Wireless Presenter i WorldTraveler - są instalowane "firmowo" w nowych modelach telefonów Nokii.

http://p1.idg.pl/r/5bccc

Sygnity znów oszczędza

Firma kolejny raz musi poszukać oszczędności. Spółkę dotknęło spowolnienie gospodarcze, załamanie przychodów ze sprzedaży infrastruktury i sprzętu, odpisy na kwotę 66 mln zł.

http://p1.idg.pl/r/dce24

MSPStandard

Kompleksowe podejście

Rozbudowa systemów IT pod kątem określonych celów biznesowych i w powiązaniu ze zmianami organizacyjno-procesowymi jest nie lada wyzwaniem. W czasie gdy wiele firm się restrukturyzuje, na znaczeniu zyskują usługi konsultingu biznesowego.

http://p1.idg.pl/r/0b009

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200