Czas na Cisco Forum

W dniach 23 - 25 marca w Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem odbędzie się kolejna edycja Cisco Forum - konferencji, poświęconej zagadnieniom technicznym związanym z sieciami i infrastrukturą teleinformatyczną. Tym razem w centrum uwagi będą sieci IP następnej generacji.

Cisco Forum jest jedną z największych konferencji technicznych w Polsce, zorganizowaną i przygotowaną w całości przez inżynierów dla inżynierów.

Czas na Cisco Forum

Tematem trzydniowej konferencji będą najnowsze trendy i technologie, które będzie można poznać w trakcie sesji, warsztatów technicznych i prezentacji rozwiązań z dziedziny IT. W tej edycji duży nacisk położono na zagadnienia związane z sieciami IP NGN - wielousługowymi, inteligentnymi środowiskami, budowanymi w oparciu o sieci IP, pozwalającymi na tworzenie rozwiązań nowej generacji. Ponadto uczestników czeka szereg sesji prezentujących rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa oraz wirtualizacji.

Zobacz również:

  • Apple Wunderlust - iPhone 15 i inne - relacja z premiery

Specjalnym gościem tegorocznej konferencji będzie Fred Baker, inżynier firmy Cisco, który pracuje w zespole IPv6 Operations Working Group oraz aktywnie uczestniczy w pracach nad budowa architektury Smart Grid.

W tym roku organizatorzy Cisco Forum przygotowali dla uczestników 17 sesji, prezentujących bogaty zakres produktów i technologii. Dla osób chcących sprawdzić najnowsze rozwiązania w praktyce przygotowano trzy ścieżki warsztatowe prowadzone przez inżynierów Cisco oraz przez partnerów dotyczące m.in.: Collaboration & Business Video, Cisco TrustSec, WAAS, Nexus 1000 oraz Nexus 7000, ASR 1000, serwerów UCS a także VDI. Udział w warsztatach to okazja do aktywnego uczestnictwa w 75-minutowych sesjach, pozwalających na zapoznanie się z technologią, oraz 150-minutowych laboratoriach, umożliwiających szersze zgłębienie tematów.

Pierwszy raz w historii Cisco Forum polski zespół Advanced Services przygotował szereg demonstracji na żywo, podczas których uczestnicy poznają najlepsze praktyki w takich dziedzinach, jak routing i switching, data center, voice oraz security.

W trakcie całej konferencji będzie można korzystać ze zbudowanej specjalnie na potrzebę imprezy sieci WLAN 802.11n obsługującej protokół IPv6. Dzięki niej uczestnicy będą mieli na bieżąco dostęp do prezentacji z różnych sesji.

Tradycyjnie dla uczestników Cisco Forum przygotowano również mniej oficjalne atrakcje, które będą dodatkiem do programu merytorycznego konferencji.

Termin rejestracji upływa 18 marca 2011. Szczegóły na stronie www.ciscoforum.pl

Networld jest patronem medialnym konferencji.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200