Czarny Onyx Sony

Nowy monitor LCD o przekątnej ekranu 17 cali zaprezentowała korporacja Sony. Matryca urządzenia o symbolu SDM-HS73P wykonana została z wykorzystaniem technologii Onyx-black.

Czarny Onyx Sony
Panele LCD w technologii Onyx-black, pokryte są specjalną warstwą redukująca wszelkie odbicia światła zakłócające widoczność ciemniejszych obszarów wyświetlanego obrazu. Natywna rozdzielczość 17-calowego wyświetlacza wynosi 1280 x 1024 piksele. Czas reakcji matrycy to 16 ms. Kąt widzenia, zarówno w pionie, jak i w poziomie wynosi 160 stopni. Dzięki zastosowaniu technologii Onyx-black udało się zwiększyć jasność z 250 cd/m2 w poprzednim modelu (SDM-HS73) do 400 cd/m2 w obecnej wersji.

Urządzenie wyposażone jest w menu Eco-Mode, dzięki któremu uzyskujemy natychmiastowy dostęp do najważniejszych parametrów wyświetlanego obrazu. Na monitor Sony SDM-HS73P udzielana jest 3-letnia gwarancja. Jak do tej pory nie jest jeszcze znana jego ostateczna cena.

Zobacz również:

  • Sony wkracza w kosmos

Więcej informacji: http://www.sony-europe.com

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200