Cyklon w PKiN czyli TDK na targach

Na targach Komputer Expo 2002 firma TDK zaprezentowała na m.in. nagrywarkę CD-R/RW CyClone 32/10/40, umożliwiającą nagranie płyty CD w 3 minuty, serię papierów do wydruków fotorealistycznych Pro Quality oraz adaptery USB pracujące w standardzie Bluetooth.

Na Targach Komputer Expo 2002 firma TDK zaprezentowała na m.in. nagrywarkę CD-R/RW CyClone 32/10/40, umożliwiającą nagranie płyty CD w 3 minuty, serię papierów do wydruków fotorealistycznych Pro Quality oraz adaptery USB pracujące w standardzie Bluetooth.

Jedna z bardziej oczekiwanych nowości prezentowanych w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki to superszybka nagrywarka płyt CD-R/RW CyClone 32/10/40, potrafiąca zapisać płytę CD w niecałe 3 minuty (firma zaprezentowała również odpowiednie nośniki). Urządzenie wyposażono w system Buffer Underrun Protection (zapobiega on błędom zapisu wynikającym z opróżnienia bufora). Osoby zajmujące się zawodowo poligrafią oraz fotografowaniem z pewnością zainteresowała nowa seria papierów do wydruków fotorealistycznych - Pro Quality.

Na Expo TDK pokazuje również urządzenia wykorzystujące technologię Bluetooth, umożliwiające bezprzewodowe przesyłanie danych - są to adaptery (podłączane do portu USB) oraz karty PC do komputerów stacjonarnych, notebooków i oraz handheldów/palmtopów, umożliwiające bezprzewodową komunikację urządzeń komputerowych.

Więcej informacji:

http://www.tdk.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200